Flowrox

Flowrox

Flowrox, ağır hizmet tipi vana ve pompa üretimi yapan, dünya genelinde 100000'den fazla ürünü ile madencilik, cevher zenginleştirme, metalürji, enerji, inşaat ve çevre endüstrilerine hizmet etmektedir .. Devamı..

Flottweg

Flottweg

Dekantör santrifüj üretiminde, dünyada lider firmalar arasında bulunan Flottweg; 1932 yılında Almanya'da kurulmuştur. Dekantör santrifüj üretimine 1950'lerin ortalarında başlamış ve geçen zama .. Devamı..

Valmet

Valmet

Kuruluşu 1800’lü yıllara kadar uzanan, dünyanın önde gelen teknik tekstil üreticisi Valmet, bugün 3 kıtada, 5 farklı ülkede, 7 fabrikası ve yaklaşık 1300 çalışanı ile faaliyetlerine devam etmekted .. Devamı..

Bokela

Bokela

Bokela 30 yılı aşkın süredir katı-sıvı ayrımı konusunda çalışarak, filtre ve filtrasyon çözümleri sunan müşteri odaklı, yenilikçi ve güvenilir bir Alman firmasıdır. Bokela ür&u .. Devamı..

Chemitec

Chemitec

Chemitec Consulting Oy, cevher zenginleştirme, kimya, enerji ve çevre teknolojisi alanlarında hizmet veren bir mühendislik firmasıdır.   Chemitec, ilgili endüstri dallarında danışmanlık hizmetlerinden tesislerin t& .. Devamı..

Comessa

Comessa

COMESSA 1920'de kuruluşundan bu yana; termal, hava, mekanik ve hidrolik işlemleri birleştiren endüstriyel kurutucuların tasarımı ve imalatı konusunda uzmanlaşmıştır.   COMESSA - Société des Constructions M .. Devamı..

Derypol

Derypol

İspanya, Barcelona’da yerleşik DERYPOL, endüstriyel uygulamalar için flokülant ve koagülant geliştirip üretmektedir.   Derypol, çöktürme ve atık su arıtma polimerleri üretir ve ka .. Devamı..

Inflotek

Inflotek

Inflotek Santrifüj Elekleri     Inflotek, çeşitli santrifüj üreticilerinin santrifüjlerinde kullanılmak üzere santrifüj elekler üretir:     .. Devamı..

Lyncis

Lyncis

Günümüzde cevherlerin kimyasal analizi; numunelerin el ile alınması ve daha sonra analizlerinin laboratuvarlarda yapılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Uzun bekleyişlerden sonra elde edilen sonuçlar, proseslerin sonra .. Devamı..

TC Ceramic

TC Ceramic

TC Ceramic’in özellikleri   TC Ceramic (eski adıyla Thermal Coat™) yüksek kalitede lateks akrilik bağlayıcı içerisinde süspansiyonda tutulan, mikroskopik silikon ve seramik taneciklerden oluşan, tek k .. Devamı..

Teknikum

Teknikum

Teknikum / Finlandiya, geçmişi 1898’e kadar uzanan ve o zamanlar Nokia Group’un bir bileşeniyken bugünkü adıyla 1989 yılında çalışmaya başlamıştır.   4 adet Finlandiya’da, 1 adet Polonya .. Devamı..

Zyfra Mining

Zyfra Mining

Zyfra Mining eski adıyla Vist Group, 30 yıldır IT pazarında olup maden filo yönetim sistemleri alanında lider konumdadır. Madencilik ve Metalurji endüstrileri için bilgi sistemleri geliştirme ve çözüm &uu .. Devamı..