Flottweg

Flottweg

Dekantör santrifüj üretiminde, dünyada lider firmalar arasında bulunan Flottweg; 1932 yılında Almanya'da kurulmuştur. Dekantör santrifüj üretimine 1950'lerin ortalarında başlamış ve geçen zama .. Devamı..

Bokela

Bokela

Bokela 30 yılı aşkın süredir katı-sıvı ayrımı konusunda çalışarak, filtre ve filtrasyon çözümleri sunan müşteri odaklı, yenilikçi ve güvenilir bir Alman firmasıdır. Bokela ür&u .. Devamı..

Flowrox

Flowrox

Flowrox, ağır hizmet tipi vana ve pompa üretimi yapan, dünya genelinde 100000'den fazla ürünü ile madencilik, cevher zenginleştirme, metalürji, enerji, inşaat ve çevre endüstrilerine hizmet etmektedir .. Devamı..

Valmet

Valmet

Kuruluşu 1800’lü yıllara kadar uzanan, dünyanın önde gelen teknik tekstil üreticisi Valmet, bugün 3 kıtada, 5 farklı ülkede, 7 fabrikası ve yaklaşık 1300 çalışanı ile faaliyetlerine devam etmekted .. Devamı..

Lyncis

Lyncis

Günümüzde cevherlerin kimyasal analizi; numunelerin el ile alınması ve daha sonra analizlerinin laboratuvarlarda yapılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Uzun bekleyişlerden sonra elde edilen sonuçlar, proseslerin sonra .. Devamı..

Vist Group

Vist Group

VIST GROUP Vist Group, yeraltı ve yerüstü maden ocaklarında filo yönetimi ve robotik konusunda çözümler üreten, 30 yıla yakın tecrübesiyle dünyanın çeşitli yerlerinde 70’ den fazla .. Devamı..

Comessa

Comessa

COMESSA 1920'de kuruluşundan bu yana; termal, hava, mekanik ve hidrolik işlemleri birleştiren endüstriyel kurutucuların tasarımı ve imalatı konusunda uzmanlaşmıştır. COMESSA - Société des Constructions Mechaniques .. Devamı..

TC Ceramic

TC Ceramic

TC Ceramic’in özellikleri TC Ceramic (eski adıyla Thermal Coat™) yüksek kalitede lateks akrilik bağlayıcı içerisinde süspansiyonda tutulan, mikroskopik silikon ve seramik taneciklerden oluşan, tek komponentli .. Devamı..